Video: Celodenné testovanie Dermacol Ultimate Lifting Shield make-upu


Keď si pozriem históriu videí, tak vidím, že jedno z videí, ktoré vás najviac bavilo bolo celodenné testovanie Bioderma Hydrabio Perfecteur. Neviem, či to bolo dané produktom alebo typom videa, tak si to dnes otestujem. Opäť som si vybrala výrobok na celodenné testovanie a tentorkrát som sa pozrela na zúbok Dermacol make-upu. Myslím si, že Dermacol Ultimate Lifting Shield je na trhu už asi dlhšie, ja som si ho na predajni vybrala z dvoch jednoduchých dôvodov - bol jeden z mála, ktorý mal mať vyššie krytie a bol v akcii. Syseľ sa vo mne nezaprel :) Aj keď je make-up určený pre kategóriu 30+ povedala som si, že vyskúšam, ak bude zlé dám mamine (rovnaká farba pleti). Pre moju kategóriu sú určené BB a CC krémy, ktoré mi z 80% nesedia, takže treba hľadať podľa toho, čo sedí a nie podľa toho, čo sa píše :) Každý pozná predsa svoju pleť najlepšie. A ako to dopadlo? Na to vám stačí kliknúť dole a zistiť :)


 


A čo vy a Dermacol make-upy? Máte ich radi? Ktorý najviac? Poznáte nejaký super krycí a cenovo dostupný make-up? Aký? Dajte tip :)

Previous
Next Post »

6 komentárov

Pre písanie komentárov
Lenka
AUTHOR
7. augusta 2016, 21:07 delete

A kde je to video?:)

Reply
avatar
Lenka
AUTHOR
9. augusta 2016, 6:22 delete

Už vidim :) predtým mi ho v mobile nezobrazilo.

Reply
avatar
9. augusta 2016, 21:19 delete

Tak musím sa podeliť so skúsenosťou a to, keď som si tento make-up dala na podklad Bioderma Hydrabio Perfecteur tak to bolo ako na bitevnom poli, vôbec spolu nechceli spolupracovať :( Druhý deň som dala svoj krém od Ziaja uhorkovy, tak make-up pekne držal celý den. No treti deň najlepšie držal s podkladovou bazou Dermacol Satin make-up base :) je vážne super, no ja sa musím cez deň ešte aspoň raz prepudrovat ale to pri každom make-upe :)

Reply
avatar
9. augusta 2016, 23:06 delete

Fakt? Tak aspoň, že si našla iné podklady s ktorými sedí pekne, bola by škoda, keby si ho musela dať preč :)

Reply
avatar
10. augusta 2016, 11:24 delete

Ty keď si dáš biodermu tak sa ti nebiju ? :-/

Reply
avatar