EISENBERG J'ose


Poznáte to, že niekto mal niekedy nejakú voňavku a vy  ju po rokoch zacítite a úplne sa vám spojí niečo pekné? Toto sa mi presne stalo, keď som prvýkrát cítila EISENBERG J'ose parfém. Divné je akurát to, že aj keď šípim kto tak mohol voňať, tá baba určite nemala EISENBERG vôňu, pretože vtedy EISENBERG ani na Slovensku nebol. Inak aj keď sa budem opakovať, len jednou vetou k EISENBERG parfémom - ak ste ich ešte nevoňali určite to napravte. Majú ich v každej Fann parfumérii a zaručujem vám, že to bude niečo ,,iné". Tieto parfémy sú pomerne špecifické, veľmi výrazné a neskutočne dlho vydržia. Páči sa mi hlavne tá ,,inakosť" a to, že v zásade každá z nich môže byť rovnako dámska ako pánska. 

No a vráťme sa k mojej zbožňovanej J'ose - vskutku krásna jesenná vôňa, ktorá ma vždy keď si ju dám prekvapí. Podľa mňa po väčšine čakáte, ako bude voňať parfém, ktorý si na seba dávate, ale tento vonia tak zvláštne, že som vždy milo prekvapená a celý deň sa ňuchám či to pekné, čo cítim je fakt moja vôňa. A je :)


Keby som ju mala opísať (lebo to by sa asi hodilo do recenzie parfému) tak by som povedala, že je to výrazná, silná jesenno - zimná vôňa, ktorá sa za vami bude vanúť vyslovene celý deň. V zložení nájdete citrón, mätu, kávu, céder ale aj levanduľu a jazmín. Musíte uznať, že veľmi netradičný mix, ktorý bez zaváhania stojí za ovoňanie :)

Za mňa určite jeden z top parfémov, ktorý mám doma a keď pozerám na jeho súčasný stav (viac ako polovica minutá) prepadá ma smútok! 

A čo vy? Ktorý parfém, ktorý máte doma alebo ste niekedy cítili je najnetradičnejší? 

Previous
Next Post »

2 komentárov

Pre písanie komentárov
Monica Noir
AUTHOR
13. septembra 2018, 17:00 delete

Krásny článok :) Ja som raz dostala jasmínový parfém ktorý mi priniesla kamarátka z Dubaja, ten bol riadne nezvyčajný :D

Reply
avatar
14. septembra 2018, 14:39 delete

Ja zboznujem jazmin, takze ten musel byt uzasny!

Reply
avatar